W przeddzień Święta kolejarza bilety PKP Intercity jeszcze bardziej dostępne: oficjalnie rusza sprzedaż w KOLEO! - Beta Competition
Forex Trading

W przeddzień Święta kolejarza bilety PKP Intercity jeszcze bardziej dostępne: oficjalnie rusza sprzedaż w KOLEO!

Rozpoczęta w październiku 2022 roku współpraca KOLEO z PKP Intercity pokazuje, że była to doskonała decyzja dla podróżnych. Platforma KOLEO integruje największych polskich przewoźników, co to jest ciepła karta walutowa dając pasażerom wybór najlepszych, dostępnych dla nich ofert. Z poziomu aplikacji możemy kupić bilet dla siebie, ale mamy także opcję dodania kolejnych pasażerów zapisanych w KOLEO.

Aplikacje KOLEO na Android oraz iOS należą do najpopularniejszych w Polsce w swojej kategorii z bardzo wysokimi ocenami od użytkowników (4,7/5 w sklepach AppStore i Google Play). „Wybieram pociąg, bilety kupuję w KOLEO”, która ma na celu zachęcić do wyboru kolei jako podstawowego środka transportu w podróżach codziennych, prywatnych lub służbowych, weekendowych czy urlopowych. Od 26 października do dziś – w mniej niż miesiąc – podróżni kupili w KOLEO ponad 150 tys. PKP Intercity to polski narodowy przewoźnik kolejowy obsługujący dalekobieżne połączenia międzymiastowe – pociągi ekspresowe EIC i EIP (Pendolino) oraz pospieszne TLK i IC. Zachęcamy do zapoznania się z informacją o dostępnej ofercie – serwis e-IC 2.0 to system w wersji pilotażowej, dlatego niektóre funkcjonalności będą udostępnione w przyszłości. Równolegle trwają prace nad możliwością zakupu biletu na kuszetki i wagony sypialne.

  • Bilety na pociągi pospieszne i ekspresowe jako pierwsze zyskały możliwość znalezienia się w Waszych wirtualnych portfelach.
  • Aplikacje KOLEO na Android oraz iOS należą do najpopularniejszych w Polsce w swojej kategorii z bardzo wysokimi ocenami od użytkowników (4,7/5 w sklepach AppStore i Google Play).
  • Rozszerzamy sieć partnerów i współpracę z podmiotami, które już z nami działają.
  • Tylko w tym roku uruchomione zostały takie funkcje jak portfel Google i Apple Wallet oraz usługa Bambetle+, która pozwala na wysłanie bagażu wprost z domu lub pracy do miejsca docelowego.

Kuszetki – mówi Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy KOLEO. Realizując strategię inwestycyjną „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji” spółka rozwija tabor oraz infrastrukturę kolejową i technologiczną. W ramach rozszerzonej strategii inwestycyjnej „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji” do 2030 roku Spółka przeznaczy 27 mld zł na nowoczesny tabor oraz przyjazne środowisku stacje postojowe. W 2030 roku cała flota PKP Intercity będzie nowa lub zmodernizowana, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa podróży i wygody.

Bilety w wersji beta e-IC 2.0 można zakupić wyłącznie na połączenia krajowe. Nowy system oferuje możliwość kupienia biletów tam i z powrotem oraz tych w jedną stronę. Poprzez e-IC 2.0 można aktualnie nabyć bilety na przejazdy bezpośrednie lub z jedną przesiadką, podano także. PKP Intercity uruchomiło nowy system sprzedaży biletów e-IC 2.0 w wersji beta, podał przewoźnik. Poprzez e-IC 2.0 można aktualnie nabyć bilety na przejazdy bezpośrednie lub z jedną przesiadką. Strona internetowa i aplikacja KOLEO to następne kanały sprzedaży z biletami PKP Intercity w ofercie.

Pobierz mobilną aplikację KOLEO i kupuj bilety jeszcze prościej!

W tym celu w lutym wybrano ofertę na stworzenie nowego systemu zarządzania rozkładem jazdy. Oferta biletowa narodowego przewoźnika jest dostępna na stronie internetowej koleo.pl i w aplikacjach KOLEO na smartfony z systemami Android oraz iOS. Poprzez KOLEO pasażerowie mogą zakupić bilety jednorazowe bezpośrednie i bilety z przesiadką what to know about cryptocurrency and scams na przejazdy pociągami po Polsce, w tym również bilety przesiadkowe na przewoźników regionalnych. Bilety PKP Intercity zaczęły pojawiać się na platformach KOLEO pod koniec października, a pasażerowie od razu bardzo chętnie akorzystali z tego kanału sprzedaży. KOLEO to największy niezależny sprzedawca biletów kolejowych w Polsce.

  • Spółka inwestuje też w nowe technologie, które pomogą w pracy zatrudnionym specjalistom.
  • Nowy system e-IC 2.0 zapewnia podróżnym oczekiwane funkcje takie jak planowanie podróży „tam i z powrotem”, profile zakupowe (gdzie można wskazać ulubione lub najczęstsze relacje) oraz możliwość dodania biletu do kalendarza.
  • Ale to też kolejna „cegiełka” w naszych działaniach, mających na celu ułatwienie zakupu biletów.
  • Zamówiona w grudniu ubiegłego roku wersja 2.0 to pakiet rozwiązań funkcjonalnych i graficznych, który ułatwi zakup biletów na przejazdy z PKP Intercity” – czytamy w komunikacie.
  • – powiedział Tadeusz Turzyński, prezes zarządu PKP Informatyka.
  • Wierzę też, że przyczyni się to do tego, że kolej jako środek transportu jeszcze bardziej zyska na popularności – powiedział Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy KOLEO.

Cieszymy się, że podróżni chętnie korzystają z rozwiązań, które tworzymy wspólnie z naszymi partnerami. Ujednolicone warunki handlowe to również szansa, z której warto skorzystać, dla innych podmiotów zainteresowanych prowadzeniem sprzedaży biletów na przejazdy pociągami PKP Intercity. Jak pokazuje przykład KOLEO w krótkim czasie możliwe jest odniesienie sukcesu – mówi Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

milion biletów w promocji

Obecnie KOLEO ma ponad 2,5 mln zarejestrowanych użytkowników, a z usług platformy każdego dnia korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób. Platforma KOLEO stale jest rozbudowywana, dzięki czemu planowanie podróży jest jeszcze łatwiejsze. Tylko w tym roku uruchomione zostały takie funkcje jak portfel Google i Apple Wallet oraz usługa Bambetle+, która pozwala na wysłanie bagażu wprost z domu lub pracy do miejsca docelowego.

Witamy PKP Intercity na pokładzie KOLEO

Dane (tj. imię, nazwisko oraz adres email) mogą zostać udostępnione podmiotowi realizującemu transakcję, celem przekazywania Klientowi informacji o statusie zlecenia płatniczego. W związku z zakupem biletu Interrail, PKP Intercity występuje meta: q3 2022 podgląd zarobków jako podmiot przetwarzający dane osobowe, których Administratorem jest Eurail B.V. Ponad milion biletów sprzedanych w aplikacji KOLEO w tak krótkim czasie to znak, że rozpoczęcie współpracy z operatorem było bardzo dobrą decyzją.

Szczególne zasady zwrotów biletów do/z Austrii ważnych na przejazdy w okresie od 22 listopada 2021 roku do 13 grudnia 2021 roku

To dla nas wyjątkowy moment, ponieważ dokładnie siedem lat temu – 1 marca 2016 r. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego sposobu na obchodzenie tej rocznicy. Podobnie, jak w poprzedniej wersji systemu sprzedaży, pasażerowie mają dostęp do funkcji metastacji, dzięki której mogą wpisać wyłącznie nazwę miasta docelowego, a niekoniecznie konkretnej stacji. W tym wypadku system zaoferuje wszystkie dostępne połączenia z daną destynacją, biorąc pod uwagę dworce w wybranym mieście.

Do Apple Wallet możecie dodać wszystkie bilety PKP Intercity, również te na połączenia z przesiadką. Ale to nie jest nasze ostatnie słowo – już pracujemy nad tym, aby wkrótce w Apple Wallet mogły zagościć także bilety innych przewoźników. Aplikacji KOLEO używam od dawna i przywykłem, że nie można kupić w niej biletów na przejazd pociągami PKP interCity.

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o planowanych zmianach w rozkładach jazdy, nowych promocjach zapisz się do naszego newslettera. Sprzedaż biletów w serwisie KOLEO jest możliwa dzięki wprowadzeniu na jesieni 2021 roku polityki ujednoliconych warunków handlowych, która upraszcza formalności związane z rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu coraz więcej partnerów może zaoferować bilety PKP Intercity w swoich kanałach sprzedaży. Oprócz KOLEO, bilety PKP Intercity dostępne są na platformach e-podroznik.pl i mPay. „Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek naszą aplikację mobilną, a dziś możemy pochwalić się zupełnie odmienionym, nowoczesnym systemem sprzedaży.

W przeddzień Święta kolejarza bilety PKP Intercity jeszcze bardziej dostępne: oficjalnie rusza sprzedaż w KOLEO!

Zakup biletów bez logowania do konta nie jest na ten moment dostępny. Zakupione uprzednio bilety będą dostępne na koncie użytkownika w każdej wersji systemu sprzedaży, czyli w obu wersjach systemu e-IC oraz w aplikacji mobilnej. Nowy serwis w wersji beta dostępny jest w polskiej wersji językowej. Z wersji beta mogą korzystać użytkownicy, którzy posiadają konto w  starym serwisie e-IC lub w aplikacji mobilnej.

Nowy system e-IC 2.0 zapewnia podróżnym funkcje, takie jak planowanie podróży „tam i z powrotem”, profile zakupowe (gdzie można wskazać ulubione lub najczęstsze relacje) oraz możliwość dodania biletu do kalendarza. Platforma podpowiada także najlepszą dla podróżnych ofertę, która jest dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Po podaniu daty urodzenia pasażera, e-IC 2.0 sugeruje ulgi najbardziej korzystne dla danego przedziału wiekowego, wymieniono. PKP Informatyka jest nowoczesną spółką sektora IT, zdolną do realizacji innowacyjnych wdrożeń w sektorze kolejowym. – powiedział Tadeusz Turzyński, prezes zarządu PKP Informatyka. Nowy system e-IC 2.0 zapewnia podróżnym oczekiwane funkcje takie jak planowanie podróży „tam i z powrotem”, profile zakupowe (gdzie można wskazać ulubione lub najczęstsze relacje) oraz możliwość dodania biletu do kalendarza.